Hakkımızda

MThizmet yapı

MT Film 2017 yılında bir çok alanda sektörde bulunan grup şirketlerinden TOPTAN GRUP Ynt.Krl.Başkanı Mehmet Toptan ve Tolga Bozkurt ile kurulmuş olup, ilk yapımı olarak sosyal konusuyla dikkat çeken ‘’DENİZ VE GÜNEŞ’’ sinema eseri ile sektörde yerini güçlü bir şekilde almış bulunmaktadır. Firmamızın ana felsefesi ‘’dünleri en büyük bilgi, yarınları en büyük bilge olarak kabul’’ eden inanç ve yenilikçi anlayışıdır.

Misyonumuz ;
Türk örf ve adetlerimizin çizgisinde, milli değerlerimizin içerik tutulacağı ve aile içi kabul görecek sinema eserleri planlamaktayız.

Vizyonumuz ;
Türkiye ve Türk geleneklerini n asli tanıtımı için uluslar arası etkinlik ve yarışmalarda alınması hedeflenen ödüllere , genç sinema kuşağına özel eğitim ve teşvik desteği ile ulaşılabileceğinin farkındalığıyla, yılmadan çalışmayı ve öncü arz edilecek güzel eserler bırakmayı arzuluyoruz.


Türk örf ve adetleriyle unutulmaması önem arz eden değerli geleneklerin çizgisinde, yenilikçi ve gelişime açık fikir mecrası olarak kabul gören sinema sektöründe toplumsal fayda ve farkındalıklı çalışmalar esaslı önceliğimizdir.
Mehmet Toptan

Siyah odanın içinde, beyaz bir ışığın, beyaz bir perdede rengarenk düşlere dönüştüğü sihirli mecradır sinema.
Tolga Bozkurt